CAT Corporate Adventure & Travel logo

• teambuilding, incentive • consulting • film • off-road • nurkowanie • o nas • galeria • linki • kontakt ENGLISH


Zabezpieczanie planów filmowych:

1. Wysokościowe:

W skład ekipy CAT wchodzą instruktorzy ratownictwa TOPR, instruktorzy PZA, strażacy i znani wspinacze, oraz instruktorzy taternictwa jaskiniowego. Na co dzień pracujemy z Krzysztofem Recielskim i Marcinem Galą.
Organizujemy pracę ekip zdjęciowych z wykorzystaniem śmigłowców, zabezpieczenie lądowisk w trudnych warunkach terenowych oraz zabezpieczanie operatorów do pracy na zewnątrz helikoptera. Współpracują z nami Instruktorzy Ratownictwa Śmigłowcowego Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

2. Samochodowe:

Szefem ekipy jest szef polskich eliminacji Camel Trophy /dyplom Land Rover off road school/, uczestnicy Polskich edycji tego rajdu oraz uczestnicy Marlboro Adventure Team i mistrzowie polski w rajdach terenowych. Dysponujemy jedynym z dwóch w Polsce samochodów Land-rover, które jechały w rajdzie Camel Trophy.
Współpracujemy z Duncan Barbour - szefem Camel Trophy z Anglii i jego filmowa firmą Wild Trackers, znaną z wielu filmowych produkcji np.: Sahara, Angielski Pacjent, Mumia, James Bond.

3. Wodne:

Własny statek pełnomorski z 22 miejscami pasażerskimi i sprzętem do nurkowania. Pontony/ RIB/ i motorówki oraz cała flota różnorakich urządzeń pływających z poduszkowcem włącznie, zapewnią bezpieczeństwo ekipy zdjęciowej w każdych warunkach - nawet lodowo- zimowych. Szefem zajęć wodnych jest stale współpracujący z CAT Krzysztof Huras instruktor bardzo agresywnego pływania RIB-ami.

4. Podwodne:

Team nurkowy wywodzący się z najstarszego polskiego klubu: Warszawskiego Klubu Płetwonurków. Instruktorzy CMAS, Padi, Iantd, SSI, nurkowie z uprawnieniami do głębokich /ponad 100m/ nurkowań.
Zdjęcia podwodne:
Video: posiadamy zestawy cyfrowych kamer podwodnych wraz z oświetleniem umożliwiające zdjęcia podwodne do głębokości 100 m. Sprzęt foto: różnorakie aparaty podwodne z zestawem obiektywów i fleszy. Pracujemy wspólnie z Wojtkiem Barczukiem Voytek underwater images z Francji.

Doświadczenia zdjęciowe obejmują wszystkie akweny naszej planety- od zimnych wód Islandii i Chile, po Indonezję, Morze Czerwone i atole Pacyfiku. Zdjęcia Sławka Makaruka, właściciela CAT wykorzystywane były w wielu ekstremalnych programach, np.: TVN "Dla Ciebie Wszystko" (36 odcinków) m.in. jaskinie Meksyku, pod lodem na Mazurach, kanion Verdon Francja.


CAT Corporate Adventure & Travel
 
website design: mariusz@fotcom.biz