CAT Corporate Adventure & Travel
logo

• teambuilding, incentive • consulting • film • off-road • nurkowanie • o nas • galeria • linki • kontakt ENGLISH


Corporate Adventure & Travel zaprasza do udziału w wyprawie offroadowej do Namibii.

NAMIBIA OFERTA SPECJALNA
12 noclegów na safari, w tym 9 w campach

P r o g r a m

Dzień 1
Wylot z lotniska Okęcie ok. 12.00. Przylot do Londynu.
Transfer i odlot z lotniska Gatwick do Windhoek samolotem Air Namibia, lot numer SW386 at 2130. Prosimy o przybycie min. 2 godziny przed odlotem.
Dzień 2
Sundown Lodge, Windhoek
Przyjazd do Windhoek o 845. Po przyjeździe zostaniecie Państwo przetransportowani do bazy, gdzie otrzymacie instrukcje dotyczące samochodu, wyposażenia, trasy i środków bezpieczeństwa. To krótkie szkolenie zajmie ok. dwie godziny. Zostaniecie Państwo poproszeni o podpisanie oświadczenia potwierdzającego, że znane są Wam i zrozumiałe zasady dotyczące bezpieczeństwa i zawartość materiałów, które otrzymaliście. Następnie pomożemy Wam zrobić wszystkie niezbędne zakupy przed wyruszeniem w drogę np. świeżą żywność lub inne rzeczy, które uważacie za niezbędne. Będziecie mieli Państwo wystarczającą ilość czasu na zrobienie zakupów. Pierwszą noc spędzicie w Sundown Lodge. Jest to mały ale uroczy hotel rodzinny, położony na wzgórzach 20 km na północ od Windhoek. W hotelu jest basen z widokiem na okolicę. Hotel oferuje komfortowe pokoje i jest doskonałym miejscem wypoczynku po podróży. Śniadanie jest wliczone w koszt noclegu (B&B), nocleg w pokojach dwuosobowych.
Dzień 3
Camp Sesriem, Sossusvlei
Rano wyjazd z Sundown Lodge, podróż na południe w kierunku Sesriem. Camp w pobliżu ogromnych wydm Sossusvlei na pustyni Namib Naukluft, będącej najstarszą pustynią świata. Wydmy osiągają wysokość 300 m i rozciągają się na bardzo duże odległości. Szczególnie pięknie wydmy wyglądają o wschodzie słońca. System niecek między wydmami, które napełniają się częściowo wodą w czasie pory deszczowej przyciąga wiele ptaków wodnych. W porze suchej wydmy pokryte są śladami antylop, kozłów, zebr górskich i węży. Warunki na campu są bardzo dobre. Camp jest zarezerwowany i opłacony. Ok. 6 godzin na jazdy tego dnia.
Dzień 4
Camp Sesriem, Sossusvlei
Drugi nocleg w Sesriem to okazja do eksploracji tej niezwykłej okolicy.
Dzień 5
Beach Lodge, Swakopmund
Przejazd przez pustynię Namib Naukluft do Swakopmund, miasta oazy na Wybrzeżu Szkieletów z licznymi doskonałej jakości restauracjami. Zakwaterowanie w Beach Lodge. Lodge jest położony na plaży i poza miastem. Lodge jest zarezerewowany i zapłacony, nocleg ze śniadaniem. Pobyt w Swakopmund to okazja do uzupełnienia zapasów paliwa i żywności. Ok. 6 godzin jazdy.
Dzień 6
Beach Lodge, Swakopmund
Pozostajemy w Beach Lodge - jest wiele rzeczy do zrobienia w Swakopmund. Rano możemy popłynąć na oglądanie delfinów i fok, polecieć małym samolotem w górę lub w dół wybrzeża. Dla chętnych - nurkowanie z białymi rekinami lub jazda pustynnym pojazdem po wydmach / wszystkie wycieczki opcjonalne/.
Dzień 7
Brandberg Wilderness Camp
Długi / ok. 5-6h/ Przejazd do Brandberg, na camp przepięknie położony pomiędzy drzewami akacji u stóp czerwonej góry. Spacery z miejscowym przewodnikiem w poszukiwaniu pustynnych słoni. Dojazd do campu dobrze oznaczoną drogą z głównego szlaku do Brandberg. Nocleg płatny na miejscu ok. 6 Euro
Dzień 8
Okaukuejo Restcamp, Etosha National Park
Dzisiaj wjeżdżamy do Parku Etosha. Olbrzymie otwarte przestrzenie i obfitość zwierzyny powoduje, że wizyta tutaj jest niezapomniana. Sercem parku jest kotlina Etosha. Sucha przez większość roku nawiedzana jest przez ptactwo i większe zwierzęta szukające wodny w nielicznych źródłach i kałużach. Obfitość ptactwa w tym rejonie zdumiewa. Często spotykamy tu lwy. Lamparty i gepardy nie należa do rzadkości. Słonie, antylopy /gemsbok, springbok, kudu, eland, dik dik/, żyrafy, zebry, hieny. Wszystkie te zwierzęta możemy znaleźć w okolicy naszego campusu. Camp ma znakomite zaplecze - restauracje, baseny i sklepy. Specjalną atrakcją jest tu oświetlony wodopój, do którego w nocy przychodzą po wodę czarne nosorożce. Tutaj nasz nocleg jest zarezerwowany i zapłacony.
Dzień 9
Okaukuejo Restcamp, Etosha National Park
Pozostajemy w parku dodatkowy dzień i noc na dalszą eksplorację.
Dzień 10
Namutoni Restcamp, Etosha National Park
Przejeżdfzamy przez Etoshę aby zanocować w Namutomi, we wschodniej części Parku. Camp zbudowany jest wokół starego niemieckiego Fortu- obecnie pomnika Narodowego. Przejazd przez pełne zwierząt tereny zajmie cały dzień.
Dzień 11
Namutoni Restcamp, Etosha National Park
Drugi dzień w Namutomi- jesteśmy pewni, że nie będziecie żałować dodatkowego dnia w Parku.
Dzień 12
Waterberg Plateau
Opuszczając Etosha pojedziemy na południe w kierunku Płaskowyżu Waterberg. To olbrzymi dziki obszar z wyróżniającymi go klifami czerwonego piaskowca. Spotkać tu możemy sępy i antylopy. Zachwycający widok ze szczytu Płaskowyżu. Nocujemy w campie ze wszystkimi udogodnieniami- basen, restauracja i sklepy oraz stacja benzynowa. Nocleg jest zarezerwowany i opłacony. Czas przejazdu ok. 4 godziny.
Dzień 13
Waterberg Plateau
Drugi dzień na Waterberg Plateau, dla chętnych trekking na szczyt płaskowyżu lub jazda off-road.
Dzień 14
Wyjazd do Windhoek.
Zdanie samochodów, transfer na lotnisko i wylot do Londynu o 18.40. Prosimy zarezerwować 4 godziny na przejazd do Windhoek, czas na przekazanie samochodu, 45 minut na transfer na lotnisko i 2 godziny na check In.
Dzień 15
Przylot do Londynu i wylot do Warszawy.
Przylot do Londynu o 04.55 transfer na lotnisko i wylot do Warszawy ok. 10 .00
Przylot do Warszawy. Koniec wyprawy


Sossusvlei    
 
Sossusvlei    
 
okolice Sesriem     
 

C e n a

- 2 osoby podróżujące w jednym samochodzie: 11500 PLN/osobę
- 4 osoby podróżujące w jednym samochodzie: 9800 PLN/osobę

Dodatkowo przelot Warszawa - Londyn - Warszawa: ok.720 zł/osobę
Koszty manipulacyjne: 180 zł/osobę


W cenę wliczone:
- Lot Londyn - Namibia - Londyn
- Transfery w Namibii
- Zakwaterowanie w lodgea'ch lub pensjonatach - w/g opisu trasy
- Zakwaterowanie na kempach - tak jak w opisie trasy
- W pełni wyposażone auto 4x4 na 2 lub 4 osoby na 13 dni/ 12 nocy/
- Podstawowe ubezpieczenie auta
- Rezerwację campów w/g opisu trasy
- W pełni wyposażony Nissan/Toyota 4x4.
Cena za samochód obejmuje: kuchenkę kempingową, namiot dachowy, łóżka i pościel, podstawowe ubezpieczenie auta, sczegółowy opis trasy, mapy i podręcznik wycieczkowy, pełne zabezpieczenie w interiorze, dwa koła zapasowe, apteczkę, lodówkę, pojemniki na wodę i kanister na paliwo /pełny/, podstawowe narzędzia i linę holowniczą

W cenę nie wliczone:
- wiza do Namibii - 50 Euro/osobę
- jedna nocy campu / dzień 7 w opisie trasy/ - którą należy opłacić samemu w chwili przyjazdu, ok. 8 euro
- extra paliwo
- jedzenie (z wyjątkiem śniadań w ramach B&B) i drinki
- ubezpieczenie podróżne
- bilety do parków narodowych ok. 300 PLN/osobę

Kontakt, rezerwacja:
Sławomir Makaruk, tel.: 0513 637 797, email: makaron@catadventure.pl
Mariusz Cieszewski, tel.: 0695 586 764, email: mariusz@catadventure.pl


CAT Corporate Adventure & Travel
 
website design: mariusz@fotcom.biz